De Dag van de Gelderse Gemeenten was gepland op 11 april 2022. Alhoewel de ontwikkelingen rond corona snel gaan, is toch besloten om de Dag van de Gelderse Gemeenten pas later dit jaar te houden op 5 september 2022 in Veluvine in Nunspeet.
Gastgemeente blijft Nunspeet. Er is een ochtend- en een middagprogramma. Het ochtendprogramma bestaat uit de Algemene Ledenvergadering (ALV) met een thema en spreker. Na de lunch is er een middagprogramma met excursies in de gemeente Nunspeet. Het middagprogramma wordt afgesloten met een borrel in de daglocatie Veluvine in Nunspeet.
Reserveer 5 september alvast in uw agenda
Inloop is vanaf 09.15 uur. Het programma start om 10.00 uur en eindigt om 16.00 uur met een borrel.
De verwachting is dat de definitieve aanmelding met de benodigde stukken in juni worden toegezonden. Zodat u zich tijdig voor 5 september kunt aanmelden.