VNG Gelderland
Postbus 1, 6658 ZG Beneden-Leeuwen
Telefoon: 026-669 01 96
secretariaat@vnggelderland.nl
Menu

Bestuur

VNG Gelderland bestaat uit een bestuur en haar leden.

Het bestuur bestaat uit minimaal zeven en maximaal elf leden, die uit hun midden een voorzitter, secretaris en penningmeester aanwijzen. De bestuursleden worden benoemd voor een periode van vier jaren en zijn eenmalig herbenoembaar.

Leden zijn de Gelderse gemeenten en samenwerkingsverbanden. Jaarlijks komen zij in een Algemene Ledenvergadering bij elkaar. De ALV stelt de begroting en rekening vast en is het verantwoordingsplatform voor de koers van VNG Gelderland.

De ledenvergadering is een belangrijk moment voor netwerken en ontmoeting. Naast de vergaderstukken wordt er een thema ingeleid en besproken. Het middagdeel wordt door de gastgemeente met excursies en themasessies verzorgd.

VNG Gelderland is opgericht in 1922.

Voorzitter
René Verhulst, burgemeester Ede
Postbus 9022
6710 HK Ede
Tel: 0318 - 680 729
E-mail: rona.hagenbeek@ede.nl
Vicevoorzitter
Patricia Hoytink-Roubos, burgemeester Overbetuwe
Postbus 11
6660 AA Elst
Tel: 0481-362 204
E-mail: k.luinge@overbetuwe.nl
Bestuurlijk secretaris / penningmeester
Perry Arissen, gemeentesecretaris West Maas en Waal
Postbus 1
6658 ZG Beneden-Leeuwen
Tel: 0487-599 404
E-mail: parissen@westmaasenwaal.nl

Overige bestuursleden

Henk van den Berg, strateeg/plv. directeur
Nijverheidsweg 2a
6662 NG Elst
Tel: 06-46 73 73 74
E-mail: henk.van.den.berg@groenemetropoolregio.nl
Nick Derks, wethouder Wijchen
Postbus 9000
6600 HS Wijchen
Tel: 06-211 932 16
E-mail: n.derks@wijchen.nl
Jeroen Joon, wethouder Apeldoorn
Postbus 9033
7300 ES Apeldoorn
Tel: 055-580 15 55
E-mail: j.joon@apeldoorn.nl
Dorien van der Kamp, griffier Overbetuwe
Postbus 11
6660 AA Elst
Tel: 06-25 007 443
E-mail: d.vanderkamp@overbetuwe.nl
Judith van den Wildenberg, raadslid Barneveld
Postbus 63
3770 AB Barneveld
Tel: 06-14 307 407
E-mail: j.vandenwildenberg@burger-initiatief.nl
Joerie Minses, burgemeester Heumen
Postbus 200
6580 AZ Malden
Tel: 14 024
E-mail: secretariaatburgemeester@heumen.nl
Ria Ankersmit, wethouder Oude IJsselstreek
Postbus 42
7080 AA Gendringen
Tel: 0315- 292 292
E-mail: r.ankersmit@oude-ijsselstreek.nl
Corrie Jansen, raadslid Nunspeet
Postbus 79
8070 AB Nunspeet
Tel: 06-81146376
E-mail: corrie.jansen@nunspeet-gemeentebelang.nl

Overig

Manager bureau VNG Gelderland
Leo Bezemer
Postbus 1
6658 ZG Beneden-Leeuwen
Tel: 06-1010 1851
E-mail: secretaris@vnggelderland.nl
Secretariaat bureau VNG Gelderland
Thessa Ursinus
Postbus 1
6658 ZG Beneden-Leeuwen
Tel: 06-42 227 227
E-mail: secretariaat@vnggelderland.nl
Coördinator leren en ontwikkelen Gelderland Academie
Aimée Dekker
Markt 11
6811 CG Arnhem
Tel: 06- 3922 3594
E-mail: a.vredeveld-dekker@gelderland.nl
Coördinator leren en ontwikkelen Gelderland Academie
Freya van Os
Markt 11
6811 CG Arnhem
Tel: 06-37444475
E-mail: freyavanos@vnggelderland.nl

Laatste nieuws

Dag van de Gelderse Gemeenten 2024
VNG Overijssel en VNG Gelderland ontmoeten elkaar in Oost NL
Uitnodiging Meet and Greet
Jeroen Joon benoemd tot waarnemend burgemeester van Harderwijk